Kursy dla dzieci

“BĄBELKI”

Grupa „Bąbelki” to zajęcia dla naszych najmłodszych tancerzy 2-3 lata . Zajęcia są sprecyzowane pod kątem kreatywnej zabawy , kordynacji oraz ćwiczeń pozwalających wprowadzać najmłodszych w świat tańca . 

Cena : 80 zł / os za miesiąc 

“MALUCH”

Grupa „Maluch” to idealne zajęcia dla dzieciaczków w wieku 4-6 lat. Nacisk stawiany jest na naukę tańca, prawidłowej postawy, osłuchanie się z muzyką, koordynację ruchową, zabawę. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, i trwają po 60 min.

Cena : 90 zł / os za miesiąc 

“JUNIOR 6-9 LAT ”

 

Grupa Junior 6-9 lat to zajęcia na których dzieci poznają świat tańca poprzez wiele ciekawych ćwiczen oraz technik tanecznych . Nacisk jest stawiany na naukę Tańca Towarzyskiego . Na zajęciach dzieci poprawiają swoją kordynacje ruchową , poczucie rytmu oraz poznają pierwsze podstawowe kroki . 

Cena : 90 zł / os za miesiąc 

“JUNIORZY STARSI  ”

 

Grupa Juniorzy Starsi  to zajęcia na których dzieci uczą się podstaw oraz konntynują naukę Tańca Towarzyskiego wspomagając się również innymi formami tanecznymi. Na zajciach używanę są ćwiczenia którę pozytywnie wpływają na poprawę kordynacji ruchowej , prawidłowej postawy oraz słuchu muzycznego . Dzieci poznają podstawowę kroki oraz później rozwiją je do kolejnych etapów . 

Cena : 90 zł / os za miesiąc 

 

“JUNIOR SPORT ”

 

Grupa Junior Sport to grupa z nastawieniem na wystepy na turniejach tańca .  Na grupie dzieci poprawiają swoje umiejętności taneczne oraz fizyczne aby jak najlepiej przygotowywac się do startów na pierwszych turniejach Sportowego Tańca Towarzyskiego . 

Cena : 130 zł / os za miesiąc 

“TURNIEJOWA,,

Zajęcia taneczne dla dzieci pod kątem Sportowego Tańca Towarzyskiego . Przygotowanie par do startów na turniejach Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych 

Cena : 160 zł / os za miesiąc

 

,,TIK TOK "

Grupa na której dzieci uczą się układów tanecznych z popularnego serwisu internetowego TIK TOK który podbija serca dzieci i młodziezy na całym świecie . Poprzez systematyczne ćwiczenia dzieci poprawiają swoją kordynację ruchową , kreatywnośc oraz sprawnośc fizyczną . 

Cena : 90 zł / os za miesiąc